Ubytování

Nad rybníkem v Nové Říši

Ing. Jiří Veselý
Bohuslavice 60
588 56 Bohuslavice

mobil: +420 777 894 374
vesely@ateliervesely.cz
Projektování

Popis

Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromí, které se nachází v obci Nová Říše v krásném klidném prostředí kraje Vysočina nedaleko Telče. Apartmány Nad rybníkem se nacházejí na kraji obce přibližně 800 metrů od náměstí s nádherným výhledem na klášter i rybník.

Apartmány mají vlastní, plně vybavenou koupelnu se sprchou, kuchyňský kout s jídelnou, obývacím pokojem a dalšími pokoji. V penzionu jsou dva plně vybavené apartmány pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování a jeden malý apartmán vhodnější pro krátkodobé ubytování. Volné parkování u penzionu, kryté venkovní posezení u vstupu do apartmánů, bezplatná Wi-Fi, TV, a především domácí prostředí s příjemnou atmosférou jsou velkou předností tohoto ubytování.

Ubytování v obou větších apartmánech v podkroví je vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion nabízí ubytování pro 1 až 15 osob.

Apartmán Západ (Klášter) je k dispozici jako kompletní samostatná bytová jednotka s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, ložnicí s dvoulůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. Po schodišti je přístupná otevřená galerie v podkrovním prostoru a pokoj se třemi samostatnými lůžky. Pohodlně se zde ubytuje 5-7 osob.

Apartmán Východ (Rybník) je podobný jako sousední apartmán Západ. Tento apartmán je řešen jako samostatná bytová jednotka s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, jídelnou, ložnicí s dvoulůžkem a jednolůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. Po schodišti je přístupná otevřená galerie v podkrovním prostoru, která může být využita jako herna pro děti a jako spací kout. Pohodlně se zde ubytuje 4-6 osob. Oba apartmány mají společný vstup přes zádveří a schodišťovou chodbu v podkroví, ze které jsou oba apartmány přístupné (oddělené vchody).

Malý apartmán Jih momentálně není k dispozici.